KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14252947
nr 1425 2947
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Oljemålning, "I kvällsbelysning", monogramsignerad, -70. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 52x63
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 20:24:18
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg